11 raste të reja me COVID-19 në Ferizaj dhe 7 të shëruar

Komuna e Ferizajt ka njoftuar se kanë rezultuar edhe 11 raste të reja me koronavirus.

Përmes një postimi në Facebook, kjo komunë ka bërë të ditur se janë 197 raste aktive me koronavirus.

“Nga njoftimi i IKSHPK-së lidhur me rastet e reja me COVID-19, bëhet e ditur se kemi edhe 11 raste të reja pozitive me këtë virus në Ferizaj, që çon në 197 numrin e rasteve aktive dhe 7 të shëruar që çon numrin e të shëruarve në 374”.

Ardian H

Read Previous

‘Problematiku’ i veriut me një grup të armatosur e rrahin zyrtarin e Policisë së Kosovës në stacionin policor

Read Next

Top 10 transferimet që mund të ndodhin në këtë verë – klubet angleze mund ta marrin kreun