13 të vdekur nga COVID-19 brenda 24 orëve të fundit

Instituti Kombëtar i Kosovës ka njoftuar se brenda 24 orëve të fundit kanë vdekur 13 persona.

Numri i vdekjeve në total ka shkuar në 249.

Në njoftimin e djeshëm numri i përgjithshëm i vdekjeve që nga fillimi i pandemisë ka qenë 236.

Ditëve të fundit numri i vdekjeve është rritur ndjeshëm.

Fitore H

Read Previous

133 TË SHËRUAR DHE 245 RASTE ME COVID-19!

Read Next

Suspendohet nga puna një polic në Prizren, ushtroj dhunë në familje