Ja kush i ekpozon të pasmet bombastike

Ajo është një nga modelet më seksi dhe një fakt të tillë bukuroshja Françeska Jaçe e ka treguar gjithnjë.

Këtë herë ish-banorja e Big Brother ka publikuar në rrjete sociale një foto nga pushimet e saj. Ajo shfaqet me bikini më seksi dhe në formë se asnjëherë.

Çfarë bie më tepër në sy në këto foto janë pikërisht të pasmet e Françeskës, të cilat duken bombastike.