Të shtrira dhe gjysmë të zhveshura! Imazhe provokuese të Kylie Jenner me miket e saj

Ylli televiziv Kylie Jenner për pak kohë ka arritur famën e motrës së saj, Kim Kardashian.

Por, jo vetëm famën, Kylie është para Kim edhe sa i përket pasurisë, të cilën e ka fituar me markën e saj të grimit “Kylie Cosmetics”.

Kur jemi tek ky produkt, ajo ka lansuar linjën e veçantë me rastin e ditëlindjes, duke e quajtur “Koleksioni i ditëlindjes”.

Në rrjete sociale, Kylie ka publikuar një foto përmes së cilës ka njoftuar se linja e re është gati për treg.

Këtë njoftim, Kylie e bëri përmes një imazhi në rrjete sociale, në të cilin shfaqet bashkë me një grup shoqesh, të shtrira dhe me veshje provokuese.

PARTY TIME WITH MY GIRLS BECAUSE THE BIRTHDAY COLLECTION LAUNCHES IN 1 HOUR! 💗🥂

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on