Publikohet një video e rrallë: Sami Lushtaku me shokë gjatë luftës, ja çka kishte bërë aty

Është publikuar një video e rrallë nga lufta e fundit e Kosovës. Në të shihet Sami Lushtaku i cili ka qenë komandant në Z.O e Drenicës, shkruan Gazeta NewBorn.

Ai aty shihet bashkë edhe me disa shokë të tjerë.

Shihen duke bërë plane për sulmin kundër forcave serbe dhe gjëra të tjera.

Me poshtë shkikojeni videon: