E keni parë zeshkanen më seksi të Instagramit? Kjo është rivalja e saj bjondinë

Ditë më parë ka qarkulluar lajmi me imazhet seksi të zeshkanes më provokative të Instagramit.
Mirëpo ajo e ka një rivale bjondinë e cila poashtu është duke u komentuar në mediat e huaja dhe ato shqiptare, shkruan lajmi.net

Fjala është për Lindsey Pelas, modelen nga Los Angeles të SHBA-ve e cila në llogarinë e saj në Instagram ka më shumë se 7 milion ndjekës. Në po këtë rrjet social ajo i mban pranë vetes ata me publikimin e imazheve të ndryshme provokative.

Kjo mund të konsiderohet lirisht rivalja bjondinë e zeshkanes joshëse Becky Hudson.

🌸

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

💋

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on