E pyesin për operacione plastike? Kështu ua mbyllë gojën Rina Balaj

Reperja nga Istogu, Rina Balaj ka bërë bujë të madhe në mediat shqiptare.
Ajo depërtoi shumë shpejt në tregun muzikor shqiptar e cila tashmë ka sjell disa këngë dhe hite të reja, shkruan lajmi net.

Balaj i është përgjigjur disa pyetjeve të fansave, të cilat janë tejet interesante. “A ke ndonjë operacion plastik”, Rina shkrihet së qeshuri me këtë pyetje.

Ajo është në përgatitje të këngës së re ‘Gigi’, që do të publikohet shumë shpejt. Ndryshe, Rina po cilësohet të jetë rivale e shumë artisteve shqiptare.