Me një ‘selfie’ të nxehtë, Afërdita Dreshaj në fokus ka gjoksin

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj kohët e fundit ka vizituar vendet më të shtrenjta në botë.
Momentalisht ajo është në Pragë, në vendlindjen tashmë të bashkëshortit të saj, Jakub Kindl, shkruan lajmi net.

Nga çdo vend luksoz ajo nuk ngurron të sjell imazhe dhe video të ndryshme për ndjekësit e shumtë që ka. Në një foto të fundit, Dreshaj shfaqet duke bërë ‘selfie’, ku në fokus ka gjoksin bombastik të saj.

Pas martesës, Dreshaj ka paralajmëruar se do vijë me një projekt të ri muzikor duke mos dhënë detaje më të hollësishme. Kënga e fundit e lansuar nga ajo është ‘Topless’, në bashkëpunim me Agon Amigën e cila u bë ‘mollë sherri’ në mes të reperit dhe gruas së tij.

one picture is never enough…🤳🏻

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on