Ledri Vula me urim të veçantë për Mc Kreshën

Mc Kresha sot ka pranuar urime të shumta.
Kjo pasi reperi i njohur dhe shumë i suksesshëm feston ditëlindjen e tij të 34, shkruan lajmi.net

Ishte Ledri Vula ai i cili e ka zgjedhur njërën prej fotografive më të veçanta për ta uruar kolegun e tij me të cilin ka edhe bashkëpunime.

Ledri dhe Kresha janë poashtu miq shumë të mirë.