Nuk ndalet me poza provokuese! Luana Vjollca ‘godet’ edhe kësaj here

Luana Vjollca është një prej bukurosheve më të përfolura në skenën shqiptare.
Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare shquhet më së shumti për figurën e saj trupore, shkruan lajmi net.

Ndërkohë që në rrjete sociale nuk heziton të publikojë imazhe dhe video të llojllojshme, e nuk ka dyshim se edhe provokuese.

Vjollca sërish ndau një fotografi gjersa shfaqet tejet e ‘nxehtë’ në një palë bikini të kuqe, e që i gjithë fokusi është tek gjoksi i saj.

Vlen të ceket se fama e saj i ka kaluar kufijtë e cila kohëve të fundit ka qenë e përfolur edhe në mediat aziatike, ku dha një intervistë ekskluzive për një medie në Nepal.

#baywatch

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on