Vjen në top-formë, Zaimina Vasjari vë në pah këmbët e gjata

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari vazhdon të jetë një prej femrave më të ndjekura në rrjetet sociale.
Në llogarinë e saj Instagram numëron një numër të madh të fansave për të cilët publikon imazhe të ndryshme, shkruan lajmi net.

Ne një të fundit, Vasjari mahnit me pamjen dhe fizikun e mrekullueshëm e që nuk lë vend as për imagjinatë. Zaimina u bë nënë për herë të parë në janar të këtij viti e cila tanimë është rikthyer në top-formë.

Ajo dhe biznismeni shqiptar, Klodi janë duke shijuar pafund ndjenjën e të qenurit prindër të një vajze si Khloe.Sa i përket projekteve muzikore, ka një kohë të gjatë që këngëtarja nga Shqipëria nuk ka qenë aktive.