Luana Vjollca tregon sa shumë ka marrë ngjyrë në plazh

Mes ditëve të lodhshme me punë, Luana Vjollca i ka kaluar edhe disa ditë pushim.
Nga vendi që ka zgjedhur për tu relaksuar ajo ka ndarë edhe imazhe nëpër rrjete sociale nëpërmjet të cilave tregonte se po argëtohet mjaft shumë, shkruan lajmi.net

Me tu kthyer nga pushimet atë e kanë pritur angazhime të shumta sa i përket projekteve të reja muzikore poashtu edhe emisionit të ri për të cilin po punon pa reshtur.

Pavarësisht kësaj, Luana nuk harron të tregoj se sa shumë ka marrë ngjyrë dhe këtë e bën duke e krahasuar dorën e vet me të dikujt tjetër.

‘’Dora ime e zezë dhe dora e një njeriu normal’, ka shkruar Luana pranë postimit të fundit.

This slideshow requires JavaScript.