Me videon e re në Instagram modelja e njohur ‘trondit’ fansat

Jem Wolfie është njëra nga modelet më seksi australiane.
Ajo është tejet aktive në rrjete sociale e në atë Instagram ndiqet nga hiç më pak se 1.9 milionë njerëz

Për të gjithë fansat e saj, modelja 26 vjeçare nuk heziton të shfaqet provokuese siç është rasti me videon e fundit.

Jem nuk i lë vend as imagjinatës teksa shfaq asetet e bujshme në një video, thjesht nuk do fjalë për të komentuar.

Lirshëm mund të thuhet se ajo lë nën hije të gjitha ‘bombat’ e Instagramit përfshirë edhe Kim Kardashian dhe Anastasia Kvitko.