Historia e veçantë e çiftit kosovar: Gruaja muslimane e burri katolik

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show janë Simon Tanushi, Flutra Gashi, Aida Doçi dhe Albulena, shkruan Gazeta NewBorn.

Çifti nga Gjakova, Simoni dhe Flutra kanë treguar për një histori të tyre.

Edhe Aida Doçi ka folur për shumë gjëra, duke sjellur detaje të reja nga jeta e saj.

Për më shumë shikojeni videon: