Kërcënoi nënë dhe motrën, arrestohet

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Shtime, pasi kishte ka kanosur nënën dhe motrën e tij. Njofton PK, përcjell lajmi.net.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që i njëjti ka kanosur nënën dhe motrën e tij. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”.