Ismet Balaj, vjen me një super baladë (VIDEO)

Këngëtari i njohur nga Skenderaj, Ismet Balaj, sapo ka lansuar projektin e ri muzikor, përcjell Drenicapress.info

“M’ka pa Zoti” titullohet kënga e re të cilës këngëtari Balaj ja ka realizuar edhe videoklipin.

Tekstin dhe muzika është bërë nga vetë Balaj, Orkestrimi, Mix dhe master nga Vedat Lushtaku. Në violinë Eroll Dogani, Stayling Urban Style, kurse videon e ka realizuar Burim Krasniqi.

Vizioni.info e sjell për lexuesit e saj videoklipin e këngës “M’ka pa Zoti”!