VIDEO/ E sapo dalë nga dushi, Ledina Çelo ekspozon hiret

Këngëtarja Ledina Çelo jeton tashmë prej vitesh në Gjermani sëbashku me familjen e saj. E cilësuar si një femër me linja perfekte, ajo nuk ngurron të postojë nëpër rrjete sociale fotografi provokuese. Së fundmi, Ledina ka publikuar në rrjetin social “Instagram” një video ku shfaqet me robdishan në ngjyrë pastel dhe me gjoksin thuajse të ekspozuar.

E sapo dalë nga dushi dhe tejet sensuale, nëna e dy fëmijëve ka shkruar: “Kur ta përgatit burri drekën” .  Ledina Çelo është e martuar prej 7 vitesh me Naim Kabashin, ish-kampionin shqiptar nga Kosova të kick box-it.