Befasuese: A do t’i shpëtoj jetën Edi Ramës, Dr. Sali Berisha? Pergjigjja do të ju befasoj..

Befasuese: A do t’i shpëtoj jetën Edi Ramës, Dr. Sali Berisha? Pergjigjja do të ju befasoj..

Kur Dr. Sali Berisha u pyet se a do t’i shpëtoje jetën Edi Ramës nëse do ishe duke punuar ende si kardiolog, nese ai do të ishte i sëmur nga zemra. Ja si u përgjigj…

Read More
Sali Berisha “shkrihet” së qeshuri me këtë lojë të moderatorit

Sali Berisha “shkrihet” së qeshuri me këtë lojë të moderatorit

Moderatori Sadri Imeri ka futur edhe në një lojë interesante ish kryeministrin shqiptar Sali Berisha. Ndërsa Berisha “shkrihet” së qeshuri me këtë lojë të Sadriut. Për më tepër shikojeni videon më poshtë.

Read More
Sali Berisha zbulon se nga kush u shitë Kosova!

Sali Berisha zbulon se nga kush u shitë Kosova!

Sali Berisha ishte mysafirë në “Kojshia Show” dhe ndër të tjera u pyet nga moderatori Sadri Imeri se a u shitë Kosova nga shqiptaret. Sali Berisha u përgjigj po Kosova iu shitë Serbisë nga ky…

Read More
Liderët shtetërorë mbërrijnë në Berlin

Liderët shtetërorë mbërrijnë në Berlin

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj kanë mbërritur në Berlin. Presidenti i vendit, Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj, kanë arritur në kryeqytetin gjerman, ku do të marrin pjesë në Samitin e…

Read More
Sinan Hoxha shpërthen me lot n’Kosovë Show

Sinan Hoxha shpërthen me lot n’Kosovë Show

Këtë javë i ftuar në emisioni n’Kosovë Show i ftuar është këngëtari, Sinan Hoxha, shkruan Gazeta NewBorn. Sinan Hoxha gjatë emisionit ka folur për shumë tema e gjëra për jetën e tij private. Poashtu Sinan…

Read More
Edhe Sinan Hoxha flet për përplasjet mes Motrave Mustafa, ja kë e lë fajtor

Edhe Sinan Hoxha flet për përplasjet mes Motrave Mustafa, ja kë e lë fajtor

Këtë javë i ftuar në emisioni n’Kosovë Show i ftuar është këngëtari, Sinan Hoxha, shkruan Vizioni.info. Sinan Hoxha gjatë emisionit ka folur për shumë tema e gjëra për jetën e tij private. Poashtu Sinan Hoxha…

Read More
Një kosovar ndërron jetë në vendin e tij të punës në Zvicër

Një kosovar ndërron jetë në vendin e tij të punës në Zvicër

Është raportuar se një i ri nga Kosova, me inicialet A.Z. ka humbur jetën në vendin e punës në Zvicër gjatë ditës së djeshme. Lajmin e kanë bërë të ditur përmes rrjeteve sociale familjarët. “Familjar,…

Read More