Modelja Besa Istrefi ka një pyetje për ndjekësit e saj

Modelja Besa Istrefi e cila njihet si një nga modelet më të guximshme shqiptare, ka publikuar imazhet e fundit me një pzetje për ndjekësit e saj në Instagram.

“E mir apo e keqe ata te burri kan me knu per ma t’miren n’mahall”, është mbishkrimi që e shoqëron me një foto, të realizuar nga fotografi i njohur Bojan Stoilkovski, kurse grimin e ka realizuar Vildani Nici, shkruan Vizioni.info.

Besa Istrefi çdo herë sjellë poza interesante dhe tërheqëse për ndjekësit e saj, ku prezentohet me imazhe dhe vende të ndryshme, por edhe tërheqëse.