Bokseri kosovar: Do ta shkatërroj djalin e Arkanit e Cecës në ring

Petrit Mazrekaj boksier profesional me 17 ndeshje te luajtura anje humbje 13 tyre te perfunduara me nokaut sonte ka qene i pranishem n’Kosove Show.

I biri i kriminelit serb tash i vdekur dhe kengetares serbe Ceca Razhnjatoviq gjithashtu boksier profesionist i ka kerkuar duel djaloshit nga Kosova qe jeton ne Austri.

Petriti ka pranuar te boksoi kunder serbit dhe ndeshja do te zhvillohet ne gusht te ketij viti.
Petriti u shpreh qe do ta shkatrroj te birin e Arkanit ne ring.