Publikohen formacionet Mali i Zi – Kosova, mungojnë lojtarët serbë

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Malit të Zi dhe Kosovës.

E nuk luajnë futbollistët serbë të Malit të Zi, Mirko Ivaniq e Filip Stojkoviq, madje as nuk janë të përfshirë në skuadër, transmeton Koha.net.

Fatos Beqiraj është kapiten i Malit të Zi.

Formacionet janë këto:

Image