Vajza e Lutfi Hazirit shfaqet joshëse nga pushimet

Ajo është e përfolur shumë në publik e në media sidomos për pamjen e saj. Kënga Haziri është vajza e politikanit dhe njëkohësisht edhe Kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazirit.

Ajo se fundmi është duke i kaluar pushimet në një vend të bukur.

Kënga ka publikuar një foto sot ku shfaqet shumë joshëse nga pushimet.

Image