Samanta Karavella pozon joshëse në fotosesionin e ri

Krahas të qenit një këngëtare e suksesshme, Samanta Karavella shpesh merr vëmendjen e faqeve rozë.

E gjithë kjo vjen në saje të imazheve të njëpasnjëshme që publikon, në të shumtën e rasteve atyre provokuese.

E njëjta së fundmi ka realizuar një set të veçantë fotografik para aparatit të fotografit Norika Uka.

Zeshkania është shfaqur mjaft atraktive, gjersa ka vënë në plan të parë dukjen e saj tërheqëse.

Në ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e llojllojshme nga fansat e saj të shumtë nuk kanë munguar.

Vlen të ceket se javën e kaluar Karavella solli këngën “Vonë”, të publikuar në janar në gjuhën angleze të titulluar “My Heart’s Song”. /Telegrafi/