Era apo Tayna, kush i ka të pasmet më seksi?

Një garë e heshtur duket të nisur në rrjetet sociale, në internet, mes dy yjeve të estradës shqiptare.

Jo për zërin më të mirë. As për këngën më të pëlqyer. Por, për diçka krejt tjetër: Për të pasmet më seksi.

Protagonistet e kësaj gare? Njëra prishtinase, tjetra prizrenase. Era Istrefi dhe Tayna.

Pak pasi ylli i hitit “Bon Bon” publikoi në llogarinë e saj në Instagram disa fotografi marramendëse nga pushimet verore, edhe këngëtarja e “Columbiana” e qiti një foto nga bregdeti.

Dy këngëtaret seksi, njëra 25 e tjetra 22-vjeçare, qartazi po reklamonin trupin joshës me bikini, e në veçanti të pasmet bombastike.

Komentet që i morën ishin të shumta nga admiruesit e tyre, të cilëve s’kishte se si të mos iu binin në sy vithet e këngëtareve të reja.

Por, kush i ka të pasmet më seksi? Ju e dini.

Era Istrefi
Tayna