Seksbomba britanike pozon cullak – duke u flladitur në vaskë

Ajo njihet për bukurinë e saj dhe për trupin e saj marramendës.

Demi Rose, 24-vjeçare, ka lënë gojëhapur jo pak njerëz, teksa ka pozuar lakuriq, duke u larë në një vaskë, plot me petale lulesh.

Në fotografitë përvëluese, të cilat ajo i ka realizuar në Bali, Indonezi, bukuroshja britanike është kujdesur që të mbulojë zonat intime.

Ylli i Instagramit është dukur superseksi, sikur çdo herë.