Kjo femër i ka të pasmet më seksi në botë (Video 18+)

Po është e vërtetë… Kjo është femra me të pasmet më të bukura dhe më seksi që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj.

Modelja e fitnesit dhe trajnerja personale, Victoria Lomba, u bë e njohur nëpërmjet rrjetit social, në fillim nga MySpace dhe Facebook, kurse tani nga Instagrami. Faqja e saj në Facebook është më e vizituara nga të gjitha faqet e yjeve të palestrës.

E lindur në Spanjë, por me origjinë braziliane, suksesin e shijoi pasi u zhvendos në SHBA. Ajo ka zënë vend në kopertina të shumta revistash të njohura dhe u bë ikonë e produkteve të bodybuilding-ut si ‘Team Revtech Power Nutrition’ dhe ‘Team Hidetada Yamagishi’.

Ja fotot dhe videot që i ka publikuar për fansat e saj.