Shikojeni se sa bukur gatuan Afrona Dika, kështu gëzohet Blero kur e pa gatimin e saj

Sonte ka filluar sezonin e ri emisioni n’Kosovë Show nga Shpetim Desku.

I ftuar është këngëtari Blero, i cili javën e ardhshme do të martohet me bukuroshën Afron Dikën.

Pas hyrjes në emision, Afrona i ka qitur çaj  dhe i ka gatuar pite në emision.