Agron Llakaj e Rovena Stefa grinden “live” në emision!

Agron Llakaj e Rovena Stefa grinden “live” në emision!

Agron Llakaj humoristi shqiptar dhe këngëtarja e mirënjohur Rovena Stefa ishin mysafirë në “Kojshia Show”. Ndër të tjera si nuse dhe vjehërr ata u grinden ndërmjet vete. Shikojeni momentin nga minuta 40.

Read More
A e dini se kush është gruaja e ”Shpk Nazit”?

A e dini se kush është gruaja e ”Shpk Nazit”?

Granit Uka aktori i serialit shpk NAZI për herë të parë në ndonjë intervistë vjen tek Shetim Desku n’Kosovë Show. Aktori tregon që është djalë që falë pesë vakte edhe atë që 10 vite. Graniti…

Read More
Vjehrra kërcnon nusen e saj “live” në emision. Kjo figur publike është nusja e saj!

Vjehrra kërcnon nusen e saj “live” në emision. Kjo figur publike është nusja e saj!

Në emisionin “Kojshia Show” ishte mysafir humoristi i mirënjohur shqiptar Agron Llakaj. Ai në rolin e vjehrrës u befasua nga nusja e saj, që në këtë rast ishte një figurë e njohur publike. Për ta…

Read More
Agron Llakaj surprizohet në emision nga kjo këngatre e njohur! Shikoni çfarë atmosfere krijuan

Agron Llakaj surprizohet në emision nga kjo këngatre e njohur! Shikoni çfarë atmosfere krijuan

Humoristi i mirënjohur shqiptar autori i emisionit “Al Pazar”, ishte mysafir në emisionin “Kojshia Show” këte të diele. Në një moment ai u befasua nga kjo këngëtare e njohur mike e tij! Shikoni çfarë bëjnë.

Read More
Graniti i ”Shpk Nazit” e zbulon për herë parë: Ja kush ma dha idenë për emisionin

Graniti i ”Shpk Nazit” e zbulon për herë parë: Ja kush ma dha idenë për emisionin

Granit Uka aktori i serialit shpk NAZI për herë të parë në ndonjë intervistë vjen tek Shetim Desku n’Kosovë Show. Aktori tregon që është djalë që falë pesë vakte edhe atë që 10 vite. Graniti…

Read More
Armando Sadiku shënon në fitoren e Malagas

Armando Sadiku shënon në fitoren e Malagas

Malaga ka korrur fitore të rëndësishme në ligën e dytë të Spanjës. Me dyshen e Shqipërisë në formacion, Armando Sadiku dhe Keidi Bare, Malaga e mposhti 2-0 në udhëtim Deportivo La Corunan, raporton Gazeta Express.…

Read More
Thaçi i lënë anash nga Rama, Vuçiq e Zaev tenton të bëjë diçka për raportet BE – Ballkan

Thaçi i lënë anash nga Rama, Vuçiq e Zaev tenton të bëjë diçka për raportet BE – Ballkan

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është përfshirë në nëj debat se si të rregullohen raportet BE-Ballkan. Ndonëse ai për momentin nuk është faktor në asnjë proces i cili po ndodhë në rajonin tonë, përsëri ai…

Read More
Pas Prizrenit edhe fëmijët në Gostivar i nderojnë sulmet e Erdoganit ndaj civilëve kurdë

Pas Prizrenit edhe fëmijët në Gostivar i nderojnë sulmet e Erdoganit ndaj civilëve kurdë

Pasi një grup fëmijësh në një shkollë në Prizren u përdoren për të nderuar sulmet e presidentit turk Recep Tayyip Erdogan ndaj kurdëve, njëjtë ka ndodhur edhe në qytetin maqedonas ku banojnë shumica shqiptare, Gostivari.…

Read More
Granit Uka: I fali pesë vaktet..

Granit Uka: I fali pesë vaktet..

Granit Uka i njohur si “Nazi” në serialin “SHPK NAZI”, sonte në emisionin n’Kosovë Show, tregojë se është praktikus i rregullt i fesë Islame.

Read More
n’Kosove Show: musafir aktori i serialit “SHPK NAZI” Granit Uka

n’Kosove Show: musafir aktori i serialit “SHPK NAZI” Granit Uka

Në emisioni n’Kosovë Show, sonte musafir është Granit Uka i njohur me emrin artistik “Nazi” në serialin “SHPK NAZI”.

Read More