Aksident në mes një veture dhe kamioni në Pejë, ka të lënduar

Në orët e hershme të së mërkurës një kamion dhe një veturë janë aksidentuar në Pejë.

Mësohet se nga ky aksident ka mbetur i lënduar një person.

Fitore H

Read Previous

​Polonia miraton ligjin që kërkon zgjedhje presidenciale në qershor

Read Next

Si duket bunkeri nën Shtëpinë e Bardhë, në të cilin u fsheh presidenti Trump