Alessandra Ambrosio e dëshmon se është modelja më e mirë në botë

Përveq karrierë së saj të modelimit ajo është bërë edhe një eksperte me bikine.

Dhe Alessandra Ambrosio e jetësoj reputacionin e saj kur doli nga uji i oqeanit të shtunën pasdite e veshur me bikine ngjyrë ari./Bota sotImageFOTO GALERI

Ardian H

Read Previous

Të dëgjosh libra të lexuar nga dikush tjetër është një trend në rritje, si ka ndikuar kjo gjatë COVID-19

Read Next

Ndalohet rapsodi që thotë në këngën e tij se duhet zhdukur Albin Kurti dhe Shkëlzen Gashi


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0