Anxhelina po kalon pushimet në Shqipëri, provokon me pozat në bikini

Anxhelina vjen me një seri imazhesh joshëse.

Anxhelina Hadërgjonaj ka qenë një nga emrat më të përmendur gjatë këtyre muajve të nxehtë vere, me postimet që po i bën.

Këngëtarja/modelja e cila po i shijon pushimet Shqipëri, ka ndarë një seri imazhesh të reja në bikini ku shfaqet në formë të përkryer trupore.

Natyrisht që në këto imazhe nuk mungojnë as komplimentet e fansave dhe miqve të saj për një paraqitje kaq brilante.

Ardian H

Read Previous

Manchester United futet në garë për Gabriel

Read Next

Pesë viktima nga COVID-19 në Shqipëri dhe 126 raste të reja