Arbenita nuk e ka problem të tregoj se si i rregullon hap pas hapi fotot, ky është programi

Arbenita Ismajli e ka treguar programin me të cilin i rregullon fotot.

Modelja e njohu shqiptare, Arbenita Ismajli, njihet si  ‘modelja e Instagramit’, shkruan lajmi.net.

Në këtë rrjet social ajo ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme në të cilat duket tejet joshëse e veshur provokuese dhe me shumë stil.

Ajo madje i rregullon fotot në detaje dhe këtë nuk e ka problem ta pranoj edhe publikisht.

Arbenita ka treguar rezultatin ‘para-pas’ të rregullimit të të fotografie dhe më pas programin që e përdor./Lajmi.net/

Fitore H

Read Previous

Mjekja Migena Qato: Tani COVID-19 nuk ka më preference në moshë, nuk po e kursen asnjë

Read Next

Besa Kokëdhima paralajmëron këngën e re, është në bashkëpunim me artistin Illeoo


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0