Ariana Fejzulluhu veshur në xhinse të ngushta pozon në oborrin luksoz të shtëpisë

Ariana Fejzullahu po vazhdon ti kënaqë ndjekësit me foto të bukura.

Bashkëshortja e Ermalit po di si të bie në qendër të vëmendjes, e kjo falë postimeve atraktive, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është nënë e katër fëmijëve, por ta shohësh në fizionimi nuk mund ta besosh për arsye se i ka rikthyer menjëherë linjat.

Në foton e radhës ka pozuar e veshe me xhinse të ngushta, ku po duket për mrekulli.

Ndër të tjera vëmendje mori edhe ambienti luksoz i shtëpisë./Kosovarja/

Fitore H

Read Previous

Nisma e re synon të zhdukë pornografinë dhe trafikimin e fëmijëve: Statistika të frikshme

Read Next

Burrat që pastrojnë shtëpinë janë më të lumtur


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0