Arrestohet personi i kërkuar për vjedhje të rëndë në Pejë

Policia e Kosovës në Pejë ka arrestuar një person mbrëmë rreth orёs 22:00, me urdhëresë nga Gjykata Themelore në Pejë për veprat penale “Vjedhje e rёndё”, “Vjedhje”, dhe “Lëndim i lehtë trupor”.

Njësitet relevante të Stacionit Policor në Pejë kanë arrestuar të kërkuarin në sheshin “Skёnderbeu” në Pejë, i njëjti pas arrestimit është ndaluar nё ndalim Policor për tu intervistuar para gjyqtarit të procedurës paraprake në Gjykatën Themelore në Pejë.

Fitore H

Read Previous

Eni dhe Genci po i japin fund beqarisë

Read Next

Temperatura përvëluese të hënën dhe të martën, ky është parashikimi i motit për tërë javën


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0