Besa Kokëdhima paralajmëron këngën e re, është në bashkëpunim me artistin Illeoo

Besa Kokëdhima e ka paralajmëruar projektin e saj më të ri muzikor.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima po vjen me bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

Ajo i ka njoftuar ndjekësit në Instagram se po vjen në bashkëpunim me artistin e njohur, Illeoo.

“Së shpejti me Illeo”, ka qenë përshkrimi krahas fotografisë për të cilin nuk ka dhënë detaje më të hollësishme.

Illeoo numëron një numër të madh hitesh, po ashtu Besa është e dashur për publikun dhe ka projekte muzikore shumë të pëlqyera nga ata.

Fitore H

Read Previous

Arbenita nuk e ka problem të tregoj se si i rregullon hap pas hapi fotot, ky është programi

Read Next

Në ShBA, për tri javët e ardhshme parashikohen edhe 20,000 të vdekur nga Covid-19


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0