Besa Kokëdhima po vjen me një bashkëpunim ndërkombëtar

Besa Kokëdhima po vjen me një tjetër projekt muzikor.

Besa Kokëdhima ka bërë të ditur se në këngën e radhës do e shohim në bashkëpunim me këngëtarin e njohur grek.

Ajo përmes një postimi të bërë në profilin e saj në Instagram, ka njoftuar se së bashku me Illeon, shumë shpejt do nxjerrin në vizion projektin e ri muzikor.

Ndonëse zbuloi se bashkëpunëtorin për këngën e re, Besa la enigmë titullin e këngës, dhe datën e saktë të publikimit. 

Ardian H

Read Previous

Zemaj vizitë në Aeroportin e Prishtinës: Ashpërsimi i zbatimit të masave do të vazhdojë

Read Next

Greenwood merr vlerësimin e radhës