extreme Fun 

Meshkujt nuk flasin, por dërgojnë sinjale, ja çfarë bëjnë kur kanë rënë në dashuri me ju?

Meshkujt, zakonisht nuk janë të mirë në shprehjen e ndjenjave. Nuk është se nuk duan të flasin për ndjenjat e tyre, vetëm se nuk e kanë në natyrë të ndalen të mendojmë shpesh për to. Ndjenjat, sidomos ato të dashurisë, janë si ndjenjat që përjetojnë në ashensor. Ndiejnë një lloj emocioni të veçantë në brendësi të kokës, por shumicën e kohës nuk ia vënë veshin. Shumica e femrave i simpatizojnë meshkujt që i shprehin ndjenjat, por nuk ka shumë të tillë. Megjithatë, vajza, nuk duhet t’i humbni shpresat. Sepse edhe…

Lexo më shumë
extreme 

Pamje kur kamioni bie nga ura e autostradës

Një shofer kamioni rreth 53 vjeçar ka vdekur si pasojë e një aksidenti, i cili ka ndodhur në një autostradë të Lubjanës gjatë ditës së sotme. Pamjet të aksidentit ishin shpërndarë nga kompania sllovene të Autostradave në të cilat shihet se si një veturë “Opel Corsa” humb kontrollin dhe godet kamionin. Gjithashtu në pamje mund të shihni se si kamioni i goditur depërton në pengesat e sigurisë në autostradë dhe bie poshtë rreth 20 metra. Mediat sllovene e kanë përshkruar aksidentin si tragjik. Gjithashtu ato kanë raportuar se shoferi i…

Lexo më shumë
extreme Fun 

10 qytetet me ajrin më të pastër në botë

Rritja e teknologjisë dhe rritja e përdorimit të karburanteve, makinave e makinerive na kanë dhënë një lloj të ri problemi. Ndotjen e ajrit.  Ndërsa disa qytete kënaqen të rrethohen nga mbulesa natyrale të harlisura jeshile, të tjerët nuk janë zhvilluar mjaft mirë me një plan të qartë në mendje për të penguar ndotjen e vendit.  Sot do të shikojmë qytetet që ofrojnë ajrin më të pastër për qytetarët e tyre.  Një listë e 10 qyteteve më të mira me ajrin më të pastër: 1. Whitehorse, Yukon Canada 2. Liqeni Havasu City-Kingman,…

Lexo më shumë
extreme Fun 

Pse shkatërrimi jep kaq kënaqësi?

Të ndjerit në kontroll është një nevojë bazë e njeriut, dhe një teori thotë se shkatërrimi qëllimisht i gjërave jep kënaqësi sepse na bën të ndjehemi të fuqishëm. Provat anektodike të vizitorëve në “dhomat e zemnërimit” tregojnë se ka edhe një element katarsisi, sidomos kur ne kemi shtypur vazhdimisht frustrimin në jetën tonë të përditshme. Shumë njerëz gjithashtu ndjejnë një lloj ngazëllimi kur shohin gjërat që copëtohen. Në këtë rast, kurioziteti, habia dhe estetike luajnë një rol, teksa ne vrasim mendjen se për sa kohë objekti i destinuar të shkatërrohet…

Lexo më shumë
extreme 

Modelja e njohur që ka trup më të mirë se Kim Kardashian

Anastasiya Kvitko, 22 vjeçe nga Rusia, që jeton në Los Anxhelos, pretendon se është vetëm çështje kohe derisa ajo t’ia kalojë Kim Kardashian, pasi beson se ajo ka trupin e përsosur. Modelja Anastasiya insiston se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje plastike, duke thënë se ka këtë trup falë dietave dhe ushtrimeve, transmeton Gazeta Express. Por, këto pretendime janë hedhur poshtë në vendin e saj.

Lexo më shumë
extreme 

Ja pse meshkujt duan seks me femra me të pasme të mëdha

Edhe meshkujt duan t’i shohin modelet teksa parakalojnë apo shfaqin linjat e tyre perfekte… por kur bëhet fjalë për jetën e tyre personale, ata dëshirojnë të jenë me një grua normale. Edhe pse modelet e revistave ata i preferojnë të dobëta, në jetën e vërtetë njerëzit preferojnë ato të kolme e me forma të theksuara. Por pse burrat preferojnë gratë me forma të kolme?! Studimet tregojnë se shumica e burrave që janë të shëndetshëm dhe fizikisht aktiv zgjedhin gratë me forma kundrejt atyre shumë të dobëta. Një arsye tjetër është…

Lexo më shumë
extreme 

Femra këto gjëra duhet t’i dini patjeter..

Kongresi amerikan i gjinekologëve për shëndetin e grave sipas një ankete të veçantë, zbuloi se sa femrat kanë njohuri për anatominë e trupit të tyre. Përgjigja, për fat të keq: jo edhe aq e këndshme. Për t’ju ndihmuar të kuptoni më mirë pjesët tuaja të poshtme, këtu po ju paraqesim një udhëzues se çfarë ndodh në vaginën tuaj gjatë seksit. Kur ndonjë lëvizje seksi zgjon interesin e një mashkulli, ai arrin ereksion. Ajo çfarë ndodh me ju është shumë pak e dukshme nga jashtë, por po aq stimuluese nga brenda.…

Lexo më shumë
extreme show bizi 

Kjo femër i ka të pasmet më seksi në botë (Video 18+)

Po është e vërtetë… Kjo është femra me të pasmet më të bukura dhe më seksi që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj. Modelja e fitnesit dhe trajnerja personale, Victoria Lomba, u bë e njohur nëpërmjet rrjetit social, në fillim nga MySpace dhe Facebook, kurse tani nga Instagrami. Faqja e saj në Facebook është më e vizituara nga të gjitha faqet e yjeve të palestrës. E lindur në Spanjë, por me origjinë braziliane, suksesin e shijoi pasi u zhvendos në SHBA. Ajo ka zënë vend në kopertina të shumta revistash…

Lexo më shumë
extreme show bizi 

Kjo bukuroshe i ka të pasmet më të mira në Instagram (Foto)

Lisa Morales, modelja dhe udhëheqësja televizive e famshme, tani është në zë se ka vithet më të mira në rrjetin social Instagram, ndërsa ajo vazhdimisht mundohet ta konfirmoj këtë fakt, duke postuar foto dhe video në llogarinë e saj, ku vithet i ka në plan të parë. Dhe për këto vithe të mrekullueshme, flasin të gjithë. Në të vërtetë, shumë portale insistojnë se Lisa është ylli ‘më i madh’ i Instagramit. Por ndoshta ndokush nuk do të pajtohej me këtë konstatim, e sidomos jo adhuruesit e bukuroshes Jen Selter, e…

Lexo më shumë
extreme 

Adoleshentja që shiti virgjërinë për 2 milion dollarë tregon të vërtetën tronditëse

Një adoleshente rumune e cili dyshohet se ka shitur virgjërinë e saj në internet, ka pohuar se historia e saj ishte thjesht një “gjetje publicitare” për një faqe të tmerrshme të ankandit seksual. Aleexandra Khefren, 19 vjeç, bëri tituj në të gjithë botën kur ajo njoftoi se po i ofronte klientëve më të kamur në nëntor të 2016, virgjerine e saj. Katër muaj më vonë adoleshentja fama e saj u rrit me tej kur deklaroi që një biznesmen i Hong Kongut kishte fituar ankandin e dyshuar me ofertën e tij…

Lexo më shumë
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial