1. Home
  2. extreme

Kategori: extreme

Lakuriq dhe seks në dush, kush është shqiptari që po ngre temperaturat?

Lakuriq dhe seks në dush, kush është shqiptari që po ngre temperaturat?

Kuzhinieri shqiptar, Renato Mekolli, ka dashur sëfundmi të na përshëndesë me disa foto të nxehta, të cilat ndoshta nuk janë as të tijat, por diçka e ka ngacmuar dhe i ka ngjallur kureshtjen. Ai ka…

Read More
FOTO/ Mësuesja ‘lë nam’, poston foto të nxehtë në Snapchat

FOTO/ Mësuesja ‘lë nam’, poston foto të nxehtë në Snapchat

Ndoshta ajo ka dashur ta dërgojë diku tjetër atë foto, por e ka bërë publike dhe e kanë parë të gjithë. Në foto ka një mesazh me përmbajtje të fortë erotike. Të gjithë do të…

Read More
Filmat porno, 11 faktet pikante që nuk i dinit rreth tyre

Filmat porno, 11 faktet pikante që nuk i dinit rreth tyre

1- Fokusi Burrat aktualisht fokusohen më tepër te fytyra e femrës, kur shikojnë porno. 2- Kërkimi Në motorët e kërkimit për video Porno, në krye të listës janë vidot MILF, pas tyre vijnë ato me…

Read More
Momenti kur rrufeja godet Hotelin Mbretëror në Meka /VIDEO

Momenti kur rrufeja godet Hotelin Mbretëror në Meka /VIDEO

Arabia qendrore është kapluar këto ditë nga një stuhi e rëndë e motit me të reshura të ashpra e shkarkime të vetëtimës. Kamerat me kuadër në tokat e shenjta të Mekës kanë kapur momentin kur…

Read More
Vizatimi më i vjetër nga njeriu zbulohet në shpellën e Afrikës së Jugut

Vizatimi më i vjetër nga njeriu zbulohet në shpellën e Afrikës së Jugut

Nëntë vija të kuqe në një copë guri të gjetur në një shpellë në Afrikën e Jugut mund të jenë vizatimi më i hershëm i njohur deri më tani, i realizuar nga homosapienët. Kësisoj kanë…

Read More
Bien në një gropë dhe shpëtojnë falë rrjeteve sociale

Bien në një gropë dhe shpëtojnë falë rrjeteve sociale

Turistët amerikanë në Bali shpëtuan duke iu falënderuar kryesisht mediave sociale. Michael Leatkot dhe Stacey Eno kishin aksident trafiku me motor pas së cilës përfunduan në një gropë. Si person aktiv i rrjeteve sociale dhe…

Read More
Banorët në bregdetin dalmat prodhonin djathë para 7.200 vjetësh

Banorët në bregdetin dalmat prodhonin djathë para 7.200 vjetësh

Shkencëtarët i kanë zbuluar dëshmitë më të hershme të prodhimit të djathit në Mesdhe, përgjatë bregdetit dalmat të Kroacisë. Mbetjet e yndyrshme të mbetura në brendësi të qeramikës antike dëshmojnë se njerëzit e Neolitit të…

Read More
11-vjeçari fluturon nga makina pas një aksidenti të tmerrshëm, por mrekullisht mbijeton /VIDEO

11-vjeçari fluturon nga makina pas një aksidenti të tmerrshëm, por mrekullisht mbijeton /VIDEO

Një djalë 11-vjeçar u hodh jashtë makinës gjatë një aksidenti të tmerrshëm në Tajvan. Fëmija, i cili nuk kishte vendosur rripin e tij të sigurisë, u hodh nga karriga e makinës së babait të tij…

Read More
Keni bërë seks me të…ja çka duhet të bëni pastaj

Keni bërë seks me të…ja çka duhet të bëni pastaj

Shumica e gjinisë femërore mundohet të kuptojnë gjithmonë se çfarë pëlqejnë meshkujt gjatë marrëdhënieve seksuale, në mënyrë që t’iu plotësojnë atyre çdo dëshirë. Por ndonjëherë femrat harrojnë se edhe pas seksit ka gjëra që ata…

Read More
Femrat që nuk ‘bien’ lehtë, ja cilat janë

Femrat që nuk ‘bien’ lehtë, ja cilat janë

Janë të lindura për lojëra dashurie, kampione në ekscentrizëm dhe egoizëm, ndërkaq janë të zjarrta dhe seksi deri në maksimum. Fjala është për femrat e shenjës së Luanit të cilat, një herë kur mashkulli i…

Read More
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial