Reklama 

“Fama Event” produksion profesional për video dhe foto

“Fama Event” është produksion profesional që fokuson më së miri magjinë e gëzimeve, ahëngjeve, dasmave e mbrëmjeve të pa harruara, që vizualizon videoklipe moderne, etj. Me një staf profesional e me përvojë mbi 12 vjeçare. Fama Event ofron këto sherbimeXhirime ProfesionaleFotoshootingVideo klipeVideo reklamaLove storyMontazha View this post on Instagram Fama event Vula e së bukurës A post shared by 045 419 419 (@fama_event) on Jul 23, 2019 at 5:01am PDT Realizim 100% Profesional “Pse të na zgjidhni ne : – Për shkak të cilësisë dhe të korrektësisë.– Për shkak se…

Lexo më shumë
Reklama 

Chick’n Pub në Prishtinë nga sot është ri-hapur

Chick’n Pub në Prishtinë nga sot është ri-hapur Chick’n Pub në Prishtinë pas një renovimi dhe që nga sot është ri-hapur, pra nga sot me datën 26.12.2018 është i hapur. Ku ka marr një pamje mahnitëse dhe shumë të bukur. Me një meny – ofertë të larëmishme, me shije të mrekullueshme, dominojnë produktet e pulës me shije fantastike. Ushqime kualitative, ku furnizimi behet nga produktet e Perutnina Ptuj – 100% me origjinë Sllovene. Në lokacionin e vjeter, te rruga “Ukshin Hoti”, saktësisht përball “Hotel Prishtina”, aty ku gjendet lokali Chick’n…

Lexo më shumë
Reklama 

“Fama Event” produksion profesional që fokuson më së miri magjinë e gëzimeve, ahëngjeve, dasmave e mbrëmjeve të pa harruara

“Fama Event” është produksion profesional që fokuson më së miri magjinë e gëzimeve, ahëngjeve, dasmave e mbrëmjeve të pa harruara, që vizualizon videoklipe moderne, etj. Me një staf profesional e me përvojë mbi 12 vjeçare. Fama Event ofron këto sherbimeXhirime ProfesionaleFotoshootingVideo klipeVideo reklamaLove storyMontazha View this post on Instagram @besnik_qaka Në mbramjen e organizuar nga @savatours në @hotelemerald për hapjen e sezones 2019 #prishtina #prishtine #kosove #kosova #anakabashi #showbiz #shqiperi #albania #kosovo #montenegro #malizi A post shared by FAMA Event (@fama_event) on May 17, 2019 at 6:23am PDT Realizim 100%…

Lexo më shumë
Reklama Shkence 

“We Speak Science” ofron këto kurse për studentet dhe profesionitet e të gjitha llojeve të shkencave të mjekesisë dhe stomatologjisë:

Rreth Detina Zalli Doktoreshë Detina Zalli ka studiuar Mjekësi Molekulare në Universitetin e Sussex, UK. Më pas vazhdoi doktoraturën në Universitetin e Leicester, UK ku punojë me një nga shkencëtarët më të mëdhenj anglez në fushën e kancerit te gjirit si edhe veshkave policistike. Më vonë ajo u zhvendos në Universitetin e Harvard-it ku punojë në fushën e osteoperozës me nje nga shkencetaret me te medhenj boteror ne kete fushe si edhe drejtojë kurse të ndryshme në fushën e mjekësisë për mjekët si edhe studentet e diplomuar te shkencës dhe…

Lexo më shumë
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial