1. Home
  2. ROZË

Kategori: ROZË

Vëllezërit ngeleshin pa bukë, sakrifica e Miss-it kur ishin të varfër

Vëllezërit ngeleshin pa bukë, sakrifica e Miss-it kur ishin të varfër

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte e ftuar pjesëmarrësja në “Miss Universe”, Elsa Aliaj. Bukuroshja ka lindur e është rritur në Itali dhe rrugëtimi i saj dhe i familjes përtej Adriatikut nuk ka…

Read More
Gjërat për të cilat grave të forta nuk u bëhet vonë

Gjërat për të cilat grave të forta nuk u bëhet vonë

Një grua e fortë është e pasionuar, e zjarrtë dhe gjithmonë e përgatitur për t’u përballur me një sfidë. Gratë e forta janë shumë të rralla dhe nëse keni qenë me fat që të keni…

Read More
Vajza dy vjeçare e Cardi B arrin 500 mijë ndjekës në Instagram brenda 24 orësh

Vajza dy vjeçare e Cardi B arrin 500 mijë ndjekës në Instagram brenda 24 orësh

Vajza e Cardi B dhe Offset, Kulture, është në rrugën e saj për t’u bërë e famshme në Instagram në vetëm dy vjeçe. Të shtunën, reperja e hitit “WAP” njoftoi se hapi një llogari për…

Read More
Ekspertët: Koronavirusi ndryshon sjelljen seksuale te të rinjtë

Ekspertët: Koronavirusi ndryshon sjelljen seksuale te të rinjtë

Pandemia e koronavirusit ka ndryshuar mënyrën e jetës së njerëzve, si dhe mënyrën e jetesës së përditshme, shkaktuar një krizë ekonomike dhe i detyroi ata të jetojnë me situata stresuese. Por sipas ekspertëve, kjo mund…

Read More
Albumi i ri i Azetit me vëllanë “Fast Life 2”, i dedikohet babait të tyre të ndjerë

Albumi i ri i Azetit me vëllanë “Fast Life 2”, i dedikohet babait të tyre të ndjerë

Vetëm pak ditë më parë, reperi Azet publikoi albumin e ri “Fast Life 2” në bashkëpunim me të vëllanë, Albin. Artisti nga Podujeva, i cili jeton dhe vepron në Gjermani, tha se ky album i…

Read More
Gjiko dhe Melinda Ademi rikthehen me koncerte pas një pauze të gjatë

Gjiko dhe Melinda Ademi rikthehen me koncerte pas një pauze të gjatë

Dyshja e famshme shqiptare, Gjiko dhe Melinda Ademi, momentalisht janë duke e shijuar suksesin e këngës së re “X5”. Projekti, i cili u publikua në fund të muajit gusht, ka grumbulluar mbi dhjetë milionë klikime…

Read More
Fjolla Morina shtatzënë, e zbulojnë në Spitalin e Kukësit ku po mbahet nga Policia e Shqipërisë

Fjolla Morina shtatzënë, e zbulojnë në Spitalin e Kukësit ku po mbahet nga Policia e Shqipërisë

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Fjolla Morina po raportohet se është në muajin e dytë të shtatzanisë. Mediat shqiptare kanë cituar ekspertizën e kryer nga gjinekologu në Spitalin e Kukësit, në qytetin ku ajo po qëndron…

Read More
Kjo është shenja e horoskopit që do të lumturohet në mesin e javës

Kjo është shenja e horoskopit që do të lumturohet në mesin e javës

DashiPuna: Nëse keni lindur nën shenjën e Dashit, këtë javë përfitoni plotësisht nga mundësitë e reja për punë, arsim ose biznes që do të lindin në një mënyrë apo në një tjetër për ju. Në…

Read More
Këngëtari shqiptar tregon si i propozoi aktores turke

Këngëtari shqiptar tregon si i propozoi aktores turke

Bertan Asllani, këngëtari shqiptar i cili jeton prej vitesh në Turqi, muajin e kaluar i propozoi për martesë aktores, Hazan Senel. Përmes një fotoje në Instagram, ai na tregoi një moment nga dita e propozimit.…

Read More

Fjolla Morina shtatzënë, gjinekologu e konfirmon një ditë para gjyqit

Thuhet se Fjolla Morina është në muajin e dytë të shtatzënisë. Këngëtarja Fjolla Morina pasi u ndalua nga policia kufitare shkak i gjetjes së një pistolete u shtrua në Spitalin e Kukësit. Ekspertiza e mjekut…

Read More