show bizi 

Fotografitë më të ‘nxehta’ që sollën vajzat e shoubizit gjatë pushimeve të verës

Edhe gjatë kësaj vere të famshmet kanë sjellë pamje mahnitëse nga pushimet në vende të ndryshme të botës. Këngëtaret tona kanë pasur një sezonë të ngjeshur si me koncerte ashtu edhe me përgatitje të këngëve të reja, shkruan lajmi.net. Por, pas gjithë kësaj lodhjeje, ato kanë shijuar pushimet e merituara pranë më të dashurve të tyre. Afërdita Dreshaj Për Afërditën mund të themi se vera ende nuk ka mbaruar, kjo ngase në këto ditë nëntori ajo pushoi bashkë me bashkëshortin në Miami. Jo vetëm në verë dhe vjeshtë, këngëtarja kishte…

Lexo më shumë
show bizi 

Publikohet “Nëse të gjej në zemër” nga Qëndresa Bunjaku & Rinor Berisha

Dje u publikua kënga “Nëse të gjej në zemër” e interpretuar nga Qëndresa Bunjaku & Rinor Berisha Muzika & teksti: Arijeta Daci Orkestrimi: Hysni Klinaku Videoklipi është realizuar nga Prap entertainment (Fitim Krasniqi), në qytetin e bukur të Prizrenit. Aktrojnë: Rinesa Bunjaku & Donart Cakiqi. Këngë kjo e publikuar për herë të parë në Festivalin “Zambaku i Prizrenit “2019. Kjo kenge i dedikohet dashurise se paster dhe gersheton ne vete interpretimin e kendshëm te kengetareve, betimin e sakrifices për dashurine si dhe interpretimin e solistes ne fjale me violine.

Lexo më shumë
show bizi 

Baby G dhe modelja shqiptare zbaviten në klube nate së bashku

Baby G ka publikuar disa imazhe nga mbrëmja. Ndonëse jo me muzikë, Baby G mundohet të rri afër me fansat e saj me anë të postimeve që ajo bën në rrjete sociale ku është mjaft aktive, shkruan lajmi.net. Ajo së fundmi ka publikuar disa video dhe imazhe nga mbrëmja e së shtunës ku është takuar me Roza Latin dhe modelen Vildane Zenelin me të cilat ka vazhduar mbrëmjen. Ndryshe, kënga e fundit e saj është ‘Pretty gangster’ të cilën e kishte bashkëpunim me Lim Hotin, por fshiu nga portalet digjitale…

Lexo më shumë
show bizi 

‘Rejan’në lidhje me këtë aktor të njohur

Ebru Sahin është për momentin një prej aktoreve më të pëlqyera turke. Me rolet e saj ajo arriti të jetë shumë e njohur jo vetëm në publikun turk por edhe në atë të huaj. Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Rejhanit’ në serialin, ‘Hercai’. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën private. Këtë kohë në mediet turke po përflitet një lidhje e saj me aktorin e njohur turk, Tolga Saritas.

Lexo më shumë
show bizi 

Publikohet video e Genta Ismajlit duke u puthur me një mashkull

Ka kohë prej herës së fundit kur këngëtarja Genta Ismajli është përfolur për një lidhje. Ajo këtë pjesë ka ditur që për vite të tëra ta mbajë shumë mirë larg publikut. Mirëpo, fakti që nuk i kemi parë dikë përkrah duket se nuk nënkupton që një person i tillë mungon. Prive.al ka arritur të sigurojë një video ku Genta shfaqet teksa shkëmben puthje me një mashkull. Identiteti i tij aktualisht nuk dihet.

Lexo më shumë
show bizi 

Edhe një zhveshje e Vildanes, “shokon” me bukurinë e saj

Fotomodelja Vildane Zeneli ka bërë provokimin e radhës në rrjetet sociale Ajo ka postuar një fotografi ku duket tërësisht e zhveshur por ka vetëm një mbulesë të tejdukshme në trupin e saj. “Kur besimi është shumë i fortë, njerëzit shokohen”, ka shkruar Vildania poshtë fotografisë së saj. Fotomodelja është aktivizuar më shumë këtë fundvit ku edhe ka realizuar disa fotosesione interesante dhe tepër seksi./Express

Lexo më shumë
show bizi 

Bebe Rexhës i vizatohet ‘zogu’ me kostumin e zi

Bebe Rexha u shoqërua nga qeni i saj në eventin e fundit. Bebe Rexha të hënën festoi bashkëpunimin e saj me brendin e modës me një paraqitje në “Macy’s Herald Square” në Nju Jork, shkruan DailyMail. Këngëtarja (30 vjeçe) tregoi linjat e saj trupore në kostumin e zi, madje solli me vete edhe qenin, Bear. Fushata e marketingut e Bebes është përqendruar me moton “duaje veten tënde”. Projekti i fundit i Bebes është “You Can’t Stop the Girl”, njëherësh kolonë zanore e “Maleficent: Mistress of Evil”. Pas performancës së fundit…

Lexo më shumë
show bizi 

Kylie Jenner provokon keq me bikini

Kylie Jenner kujdeset që çdo herë të jetë në qendër të vëmendjes dhe këtë e arrin me sukses. Ylli televiziv së fundi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi e veshur vetëm me bikini. 22 vjeçarja tregoj linjat e saj ‘bombastike’ teksa dukej provokuese duke kapur  me dorë gjoksin e saj. Kylie është nënë e një vajze, ndërsa pak kohë më parë i dha fund lidhjes me reperin, Travis Scott.

Lexo më shumë
show bizi 

FOTO/ Nuk do ta besoni sa shumë ka ndryshuar në pamje Violeta Kuka

Violeta Kuka është një ndër emrat e njohur të muzikës popullore sidomos patriotike. Së fundmi këngëtarja është rikthyer sërish pas shumë vitesh mungese në skenë. Por ajo që tërhoqi vëmëndjen më shumë ishte transformimi i këngëtares. Ajo duket shumë ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim. Për të parë transformimin e saj mund të ndiqni fotot e mëposhtme.

Lexo më shumë
show bizi 

Bëhet e gjallë Dhurata, pas disa muajve

Dhurata Dora është bërë e gjallë me në fund Këngëtarja, e cila sivjet nuk deshi t’ia ndal hovin këngës “Zemër” me këngëtarin algjeriano-francez Soolking, ka postuar një fotografi me tri pika, e ku do të thotë se ajo është duke planifikuar që të vazhdojë. Këngëtarja sivjet pati një sukses të madh me këngën “Zemër”, por kaq ishte për këtë sezonë. Për dallim nga herët tjera ku ajo kishte publikuar afër 5 këngë në vit, këtë vit Dhuratës i mjaftoj një. Nuk e dimë se a është ky një paralajmërim për…

Lexo më shumë
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial