1. Home
  2. ROZË

Kategori: ROZË

VIP-at që kanë zbuluar më shumë se ç’duhet në mes të rrugës

VIP-at që kanë zbuluar më shumë se ç’duhet në mes të rrugës

Fotografitë i kanë kapur VIP-at në momente të sikletshme. Incidentet me veshjen janë ndër problemet që të gjithë jemi përballur. Por, kur kjo u ndodh njerëzve të famshëm, gjërat ndryshojnë.Fotografët janë gjithmonë aty për të…

Read More
Don Xhon së shpejti me projekt të ri

Don Xhon së shpejti me projekt të ri

Don Xhon ka publikuar një pjesë të këngës së re. Don Xhon ka arritur që me disa ‘freestyle’ të bëhet një nga emrat më të komentuar në shoubiz, dhe publikua mezi po presin një projekt…

Read More
Capital T shfaq figurën muskulore

Capital T shfaq figurën muskulore

Rep-artisti i njohur shqiptar, Capital T, njihet për format e tij trupore, pasi edhe kujdeset përmes ushtrimeve të ndryshme. Shpeshherë ai ka publikuar imazhe të ndryshme, teksa vë në pah ushqimet e shëndetshme që konsumon…

Read More
Clint Eastwood feston datëlindjen e 90, nuk mendon të pensionohet nga bota e filmit

Clint Eastwood feston datëlindjen e 90, nuk mendon të pensionohet nga bota e filmit

Legjenda e filmit spageti perëndimor dhe amerikan, Clint Eastwood feston ditëlindjen e 90-të të dielën, por ai vazhdon t’i qëndrojë fuqishëm imazhit të një njeriu të qëndrueshëm që nuk e ka ndërmend të tërhiqet nga…

Read More
Njihuni me Eva Padlock e cila po shkakton zhurmë në rrjetet sociale me fotot e “nxehta”

Njihuni me Eva Padlock e cila po shkakton zhurmë në rrjetet sociale me fotot e “nxehta”

Eva Padlock është një nga vajzat e cila po shkakton shumë zhurmë në rrjetet sociale me fotot e saj provokuese. Ajo është një nga vajzat që i mbante çadrën pilotëve të Moto Grand Prix para…

Read More
Elizabeth Hurley, mahnitëse me bikine blu

Elizabeth Hurley, mahnitëse me bikine blu

Ajo asnjëherë nuk dështon për të marr vëmendjen me pamjet e saj tërheqëse për bikine në Instagram. Dhe Elizabeth Hurley ka veshur edhe njëherë rrobat e saj marrëmendëse duke pozuar kështu me një palë bikin…

Read More
Xhensila dhe Besi ndajnë momente të lumtura nga vikendi i tyre

Xhensila dhe Besi ndajnë momente të lumtura nga vikendi i tyre

Çifti po shijojnë në maksimum këto ditë pushimi. Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë qëndruar në kontakt me fansat e tyre këto muaj të pandemisë duke publikuar postime të ndryshme. Sot, gjatë ditës këngëtarja ka…

Read More
Vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen, ky është urimi i tij

Vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen, ky është urimi i tij

Vajza e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri, feston ditëlindjen. Njëra nga vajzat e Lutfi Hazirit, Lotina, sot feston ditëlindjen dhe ajo ka pranuar një nga urimet më të veçanta nga i ati. Kryetari i Gjilanit…

Read More
“Happy End” – Shiko episodin e fundit të Schengen Visa

“Happy End” – Shiko episodin e fundit të Schengen Visa

Seriali Schengen Visa me episodin që sapo u lansua, i titulluar “Happy End”, përmbylli sezonin e tretë. Një sezonë shumë qesharake dhe interesante për të gjithë ata që përcjellin këtë serial. Kliko këtu për të shikuar…

Read More
Zaimina poston foto të nxehta nga shtëpia

Zaimina poston foto të nxehta nga shtëpia

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo publikon herë pas here foto të ndryshme nga përditshmëria, konkretisht nga karantina, të cilën e ka kaluar me bashkëshortin dhe vajzën e vogël.…

Read More