1. Home
  2. SHOWBIZ

Kategori: SHOWBIZ

Vajza e Sahides nuk po i ndalë pozat atraktive

Vajza e Sahides nuk po i ndalë pozat atraktive

Sahide Mustafa është figure e njohur për publikun shqiptar. Ajo bashkë me Safeten njihen si bilbilat e Mushtishtit që kontribuan me dekada për muzikën e mirëfillt shqipe, shkruan “Kosovarja”.

Read More
KEJVINA KTHELLA DHE SEVEN SARAQI ME FOTO INTIME

KEJVINA KTHELLA DHE SEVEN SARAQI ME FOTO INTIME

Reperi i njohur shqiptar, i cili prej vitesh jeton dhe vepron në Los Angeles, Seven Saraqi, ka qenë më pak aktiv me projekte muzikore këtë vit. Ai  është aktualisht në Los Angeles, teksa ka ndjekur nga…

Read More
POLICIA PO E KËRKON KËTË PERSON, DYSHOHET PËR VJEDHJE DHE TENTIM VRASJE

POLICIA PO E KËRKON KËTË PERSON, DYSHOHET PËR VJEDHJE DHE TENTIM VRASJE

Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht…

Read More
Learta kujton këtë moment me bashkëshortin

Learta kujton këtë moment me bashkëshortin

Learta, nusja e cila mori famë falë vjehrrës së saj, këngëtares Shyhrete Belulit. Ajo po vazhdon të jetë ndër femrat më të komentuara të shoubizit, shkruan “Kosovarja”. Learta cilësohet si nuse e kujdesshme, bashkëshorte dhe nënë…

Read More
Kush e dërgon Tarën në shkollë, Blero apo Teuta?

Kush e dërgon Tarën në shkollë, Blero apo Teuta?

Tara Muharremi është vajza e dy personazheve të njohura për publikun shqiptarë, këngëtarit Blero dhe aktores Teuta Krasniqit. Megjithëse martesa e tyre nuk zgjati, ata kanë krijuar një marrëdhënie të mirë mes vete, të ndërtuar…

Read More
Demi e papërsëritshme, fotot e fundit “ua qesin flakën”

Demi e papërsëritshme, fotot e fundit “ua qesin flakën”

Demi Rose ka treguar edhe njëherë asetet e saj seksi derisa ka bërë disa fotografi të reja të cilat i ka postuar në rrjetet sociale. Ajo është e njohur për rrjetet sociale duke postuar fotografi…

Read More
KANDIDATJA SHQIPTARE PËR DEPUTETE “ÇMEND” RRJETIN

KANDIDATJA SHQIPTARE PËR DEPUTETE “ÇMEND” RRJETIN

Avokatja Arnida Çapi, qëkur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe mediatike. Dikur afër Spartak Ngjelës, ku ishte një nga kandidatet për deputete në partinë e tij, e sot që është…

Read More
Vajzat e Lutfi Hazirit bëhen bashkë, s’ka më mirë se kaq

Vajzat e Lutfi Hazirit bëhen bashkë, s’ka më mirë se kaq

Kjo për shkak të bukurisë së tyre dhe linjave joshëse që kanë, ndërsa ndiqen nga një numër i madhe i njerëzve në llogaritë e tyre personale në Instagram. Kujtojmë që Lutfi Haziri dhe bashkëshortja e…

Read More
Meda na prezanton me mbesën e tij, kaq e bukur qenka

Meda na prezanton me mbesën e tij, kaq e bukur qenka

Këngëtari i njohur Meda po vazhdon të konsiderohet si njëri ndër më të popullarizuarit në estradën kosovare. Muzika e bukur që prodhon dhe tematikat që shtjellon në këngët e tij e kanë bërë një zë…

Read More
Ja çfarë mashkulli i pëlqen Shkëndije Mujajt(foto)

Ja çfarë mashkulli i pëlqen Shkëndije Mujajt(foto)

Shkëndija Mujaj, tashmë e njohur më shumë për pamjen e saj seksi se sa për këngët e saj, ka zbuluar se çfarë i pëlqen tek meshkujt Më pëlqen teknika në marrëdhënie seksuale, inteligjenca dhe vizioni…

Read More