show bizi 

Tuna dhe Seven Saraçi vijnë me “Maria”, skena të ‘nxehta’ në klip

Ka disa ditë që ishte paralajmëruar një projekt i ri muzikor nga Altuna Sejdiu dhe Seven Saraçi. Kënga me titull “Maria” sapo është publikuar në kanalin YouTube dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip. Në klipin e kësaj kënge është edhe Vildane Zeneli, e cila bën lëvizje të ‘nxehta’ veshur tejet provokuese. Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur Seveni, mix/masterin Darko, ndërsa videoja është realizuar nga “Mojo Producions”. Në linkun e mëposhtëm gjendet videoklipi i këngës “Maria” nga Tuna dhe Seven Saraçi.

Lexo më shumë
show bizi 

Reperi i njohur, Cozman ka sjell këngën e re.

Ai sapo ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Gango” ku vjen në bashkëpunim me Stealth dhe Vinz. Projekti është publikuar edhe me videoklip të cilin tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, Youtube. Pritet që kënga të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku. Ndryshe, Cozman këtë verë ka qenë tejet aktiv në projekte dhe bashkëpunime të ndryshme i cili nuk ka munguar as në koncerte përreth trojeve shqiptare.

Lexo më shumë
show bizi 

Reagimi i Ibrahim Tatlises kur e dëgjon këngën e tij ‘Aramam’ të kënduar nga Vanesa Doçi n’Kosovë Show

Vanesa Doçi, një vajzë e re po që me zërin e saj magjik ka bërë që zëri i saj të dëgjohet përej trevave shqiptare. Kënga ‘Aramam’ e kënduar nga ajo n’Kosovë Show, ka marr miliona shikime në Youtube, por jo vetëm kaq. Kjo këngë po shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale nga faqe turke dhe ato arabe, shkruan Gazeta NewBorn. I mahnitur me këtë këngë ka mbetur edhe vetë ideatori i saj, Ibrahim Tatlises. Ai është pyetur nga gazetari turk se a e ka dëgjuar këtë këngë nga kjo…

Lexo më shumë
show bizi 

Enca e zbulon veten, ajo shikon dhe video porno ja faktet

Dy video shumë interesante i ka publikuar në Instastory. Në këto video Enca filmoi një veturë e cila kishte të vënë një tiketë ku shkruhej “Fake Taxi”, Videot e saj siç duket u komentuan shumë nga ndjekësit të cilët i kanë shpjeguar asaj se në të vërtetë çka është një “Fake Taxi”. Kjo gjë ka bërë që Enca të reagojë, duke thënë se ajo e di se për çka është fjala, duke lënë të kuptohet se edhe ajo shikon videoporno!

Lexo më shumë
show bizi 

Mëngjesi i vonshëm i Bebe Rexhës e gjen atë gjysmë të zhveshur

Mbrëmë është mbajtur ngjarja e madhe e vitit “American Music Awards 2018”. Në mesin e shumë yjeve të pranishme ishin edhe tri këngëtaret shqiptare, Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora, shkruan lajmi.net Bebe dhe Dua ishin të nominuara në disa kategori kurse Rita do të ndante njërin prej çmimeve të mëdha, por që mbrëmë asnjëra prej tyre nuk rrëmbeu ndonjë çmim. Ndërsa sot, Bebe ndanë një imazh me fansat teksa tregon se sapo është zgjuar dhe të tillë e gjen mëngjesi atë. “U zgjova kështu”, shkruan Rexha. Kujtojmë që…

Lexo më shumë
show bizi 

Publikohet projekti “Prej një Shpati”, nga këngëtari Muhamet Bajrami (video)

Meti Bajrami, që është bërë edhe një nga këngëtarët më të angazhuar në dasma e ahengje, sapo ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. Sërish hit, këngë që duket se do të jetë e pëlqyera e publikut. “Prej një Shpati”, që mbetet një ndër këngët më identifikuese të muzikës sonë, vjen në një version shumë të veçantë nga këngëtari kosovar. Kënga është producuar nga Nurtel Morina, video është realizuar nga MProduction, ndërkaq ideator është Murat Berisha.

Lexo më shumë
show bizi 

Kështu dukej Kejvina para se të bëhej e famshme

Aktualisht po konsiderohet si njëra ndër femrat më seksi të ekranit. Emrin e Kejvinës kemi hasur ta shohim në media shkak i provokimeve të ndryshme që ka bërë dhe me fokus të veçantë për njërën nga paraqitjet e saj ku në ‘Xing’ doli me një fustan tejet transparet dhe në pikëpyetje vihej nëse ka apo jo mbathje, shkruan lajmi.net Kejvina po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe së fundmi ka ndarë me ndjekësit disa foto nëpërmjet të cilave tregon se si dukej kur ishte fëmijë, para se të…

Lexo më shumë
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial