1. Home
  2. SHOWBIZ

Kategori: SHOWBIZ

Oriola Marashi ‘thyhet’ në mes për një imazh joshës

Oriola Marashi ‘thyhet’ në mes për një imazh joshës

Oriola Marashi provokoi me paraqitjen e radhës. Oriola Marashi ka ndarë me ndjekësit një imazh në llogarinë e saj në Instagram, në të cilin duket atraktive në fustan të zi, shkruan lajmi.net. Fustani ishte aq…

Read More
Arsyet përse ndjeni dhimbje në penis dhe kur duhet shqetësuar

Arsyet përse ndjeni dhimbje në penis dhe kur duhet shqetësuar

Shumica e djemve nuk duan të mendojnë për dhimbjen që iu shkaktohet në penis, dhimbje kjo që nuk duhet injoruar. Shpesh dhimbja e tillë mund të trajtohet në shtëpi, por ka raste që janë paksa…

Read More
Çfarë duan gratë nga burrat?

Çfarë duan gratë nga burrat?

Nëse i zbatoni këto pesë këshilla, ka shanse që një grua t’ju respektojë dhe t’ju dojë: Tregohuni i qëndrueshëm me fjalët: Nuk mundet t’i thoni të dashurës se e doni në një moment dhe pastaj…

Read More
Sa shpesh bëjnë seks njerëzit, në bazë të moshës që kanë

Sa shpesh bëjnë seks njerëzit, në bazë të moshës që kanë

Një jetë e shëndetshme seksuale ka shumë përfitime, por angazhimet e tilla si puna, zgjedhjet personale, besimi dhe madje mosha mund ta parandalojnë atë. Ndonëse nuk ka ndonjë mënyrë përcaktuese për të vendosur se sa…

Read More
Këto janë sëmundjet që i shëron seksi, e fundit shumë me rëndësi për meshkujt!

Këto janë sëmundjet që i shëron seksi, e fundit shumë me rëndësi për meshkujt!

Shkencëtarët në Universitetin e Bristolit për dhjetë vite kanë studiuar ndikimin e seksit në shëndetin e njeriut. Gjatë këtij studimi arritën në disa rezultate interesante dhe këto janë disa prej tyre: -Rreziku i vdekjes është…

Read More
Ja çfarë i shkakton penisit pirja e kafesë

Ja çfarë i shkakton penisit pirja e kafesë

Konsumimi i kafesë mund t’iu ndihmojë në mposhtjen e problemeve me ereksionin, sipas një studimi. Hulumtuesit që realizuan studimit, nga Qendra e Shkencave Shëndetësore të Universitetit të Teksasit në Hjuston, thanë e kafeina mund t’iu…

Read More
Rrëfimi erotik i 27-vjeçares: Bëj seks me kolegun në zyrën e punës, një ditë me ndodhi kjo gjë

Rrëfimi erotik i 27-vjeçares: Bëj seks me kolegun në zyrën e punës, një ditë me ndodhi kjo gjë

Një 27-vjeçare nga Britania e Madhe ka zgjedhur ta ndaj historinë e saj me të gjithë duke i dërguar një letër psikologes së prestigjiozes “The Sun”. Vajza ka treguar për lidhjen e saj me kolegun…

Read More
Jonida pa komplekse, kështu pozon në mes të rrugës

Jonida pa komplekse, kështu pozon në mes të rrugës

Jonida Maliqi veçohet për stilin e saj e cila në çdo paraqitje na lë pa fjalë. Ajo është nga këngëtaret më të njohura në vendin tonë, e cila përveq stilit veçohet edhe për “guximin” që…

Read More
Vendet ku femrat duan t’i prekin më së shumti gjatë seksit

Vendet ku femrat duan t’i prekin më së shumti gjatë seksit

Nëse dëshironi që partnerja juaj të arrijë kënaqësinë maksimale gjatë marrëdhënieve seksuale, atëherë keni parasysh atë çfarë shkruhet në paragrafët e mëposhtëm. Një anketë e kohëve të fundit shqyrtoi zoinat erogjene më të dashura të…

Read More
Aktorja serbe: Kosova është e pavarur

Aktorja serbe: Kosova është e pavarur

Aktorja dhe producentja, Bojana Maljeviq ka befasuar mediat serbe me qëndrimin e saj për Kosovën. Aktorja dhe producentja, Bojana Maljeviq ka deklaruar se duhet pranuar faktin se Kosova është shtet edhe pse nuk ka vend…

Read More