1. Home
  2. SHOWBIZ

Kategori: SHOWBIZ

Sabiani e qortoj publikisht vajzën pasi pozoj me fustan të shkurtër

Sabiani e qortoj publikisht vajzën pasi pozoj me fustan të shkurtër

Vajza e Sabianit, Keisi është bërë tashmë po aq e njohur sa i ati. Bukuroshja bjonde e nisi karrierën me modeling ndërsa tani i është futur edhe muzikës dhe i ka mahnitur të gjithë me…

Read More
Kështu dukej Yllka Gashi në vitin 1999

Kështu dukej Yllka Gashi në vitin 1999

Yllka Gashi që një kohë të gjatë vazhdon të cilësohet si ndër aktoret më të mira. Edhe pse që një kohë të gjatë ka pauzuar në profesionin e saj, emri i saj vazhdon të qarkulloj…

Read More
Pesë gjëra që duhet t’i dini për gruan e Kobe Bryant

Pesë gjëra që duhet t’i dini për gruan e Kobe Bryant

Vanessa Bryant ishte vetëm 37-vjeçare kur e humbi tragjikisht bashkëshortin e saj, Kobe Bryant, dhe vajzën e tyre 13-vjeçare në një aksident fatal me helikopter, më 26 janar të vitit 2020. Pesë-herë kampioni i NBA,…

Read More
Linda Halimi i nënshtrohet një operacioni estetik

Linda Halimi i nënshtrohet një operacioni estetik

Edhe një tjetër këngëtare vendosi të bëjë ndërhyrje në trup. Linda Halimi është artistja e radhës që bën ndërhyrje estetike, e këtë gjë e konfirmoi përmes një postimi. Ajo pyeti fansat nëse mund t’ia qëllojnë…

Read More
“Kallashi” poston video në shtrat me këmbët hapur…+18

“Kallashi” poston video në shtrat me këmbët hapur…+18

“Kallashi” në rrjetin social Instagram ka postuar video tepër provokuese ku shfaqet në bikini. Për më shumë shihni videon më poshtë

Read More
Më këtë paraqitje Kallashi “çmend” fansat

Më këtë paraqitje Kallashi “çmend” fansat

Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi është një nga emrat më të përfolura të showbizit vendor e cila u bë e njohur si valltare e klubeve dhe ndenjave të natës. Ajo është një valltare mjaftë…

Read More
E TEPËRT KIM KARDASHIAN SHFAQET E ZHVESHUR 100%(+18)

E TEPËRT KIM KARDASHIAN SHFAQET E ZHVESHUR 100%(+18)

Read More
ENCA JU PËRSHËNDET NGA SHTRATI ME FOTO SEKSI

ENCA JU PËRSHËNDET NGA SHTRATI ME FOTO SEKSI

Enca ju përshëndet nga shtrati me foto seksi duke ndezur ç’do mashkull dhe krijuar bujë në mediat shqiptare me linjat e saja bombastike.

Read More
GODET ANGELA MARTINI PUBLIKON FOTO NUDO TEPËR PROVOKUESE

GODET ANGELA MARTINI PUBLIKON FOTO NUDO TEPËR PROVOKUESE

Read More
FJOLLA MORINA POSTON FOTO NGA SHTRATI TEPËR PROVOKUESE

FJOLLA MORINA POSTON FOTO NGA SHTRATI TEPËR PROVOKUESE

Fjolla Morina poston foto nga shtrati tepër provokuese siç di ajo gjithmonë të na befasoj.

Read More