Brenda dhomës së gjumit të BabyGee, ja foton e kujt e ka të varur në mur

BabyGee ka publikuar disa imazhe nga dhoma e saj e gjumit. Këtë e bëri në llogarinë e saj në Instagram aty ku kohëve të fundit po qëndron mjaft aktive, shkruan lajmi.net Në imazhet e postuara këngëtarja shihet në dhomë e saj dhe në mur e ka të varur foton e Marilyn Monroe. Ndër të tjera në sy bie edhe gjoksi i saj, të cilin e ka zbuluar dhe e bën të duket joshëse.

Read More

FOTO/ Shpallet femra më seksi në botë, ja kush është ajo

Ashtu siç është bërë tradite, është bërë edhe shpallja e femrës më seksi në botë. Ka qenë revista prestigjioze “Maxim” ajo që ka nxjerrë listën me 100 femrat më seksi në botë. Të gjithë jemi kureshtarë për të ditur se cila është ajo që e kryeson listën e 100 grave më seksi në botë dhe sipas “Maxim” në krye të kësaj liste qëndron modelja 25-vjeçare. Bëhet fjalë për Kate Upton, e cila është shpallur si femra më seksi në planet. Menjëherë pas saj janë renditur dy këngëtaret, e dyta është…

Read More

Xhensila Myrtezaj shfaqet në bikini për herë të parë pas lindjes

Muajin e kaluar Xhensila Myrtezaj dhe burri i saj Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë. Këngëtarja solli në jetë një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Ajka, shkruan lajmi.net Si ajo ashtu edhe Besi gëzimin e kanë ndarë me ndjekësit në rrjete sociale mirëpo asnjëri nuk e ka zbuluar fytyrën e vajzës. Xhensila madje edhe pas lindjes gëzon linja perfekte trupore dhe është hera e parë që publikon foto me bikini. Në vazhdim mund ta shihni se si duket në bikini nëna e re dhe shumë…

Read More

Tayna duke marrë rreze dielli në bikini, të pasmet e saj në fokus të veçantë

Rep-artistja Tayna është aktualisht emri më i komentuar në media. Projektet e saj muzikore dhe ‘zhurma’ e madhe për sukseset e menjëhershme të saj ishin ndër titujt më prezent në mediat rozë, shkruan lajmi.net Mirëpo nuk duhet lënë anash edhe linjat e saj trupore, të pasmet e belin e hollë i cili poashtu bëri bujë. Se është një femër seksi Tayna e ka dëshmuar edhe me një foto të fundit të cilën së fundmi e ka publikuar në Instagram. Komentet ishin të ndryshme ndërsa fojkusi i veçante shkoi te linjat…

Read More

Këngëtari i njohur zgjedh mes Tunës dhe Elvanës, ka dy fjalë për to

Ermal Fejzullahu është njëri ndër artistët më të dashur të skenës muzikore shqiptare. Këngëtari ka qenë i ftuari i radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net. Ermali u ‘detyrua’ të zgjedhte mes emrave që i janë vënë përball, shumë prej tyre kolegë të ngushtë të tij. Ai kishte për detyrë të zgjedhte edhe mes Tunës dhe Elvana Gjatës, meqë rast kishte disa fjalë për secilën prej tyre. Shikoni videon e mëposhtme nga minuta 0:42 dhe mësoni se çfarë thotë ai.

Read More

Enca, këngëtarja vjen me skena provokuese(video)

Dy ditë më parë, Enca Haxhia ka lansuar projektin e ri. Ajo lansoi këngën vetëm në versionin audio, por kishte paralajmëruar edhe videoklipin e këngës, shkruan lajmi.net. Projekti sapo është publikuar me klip në kanalin YouTube dhe si çdo herë, Enca vjen me skena tejet provokuese në të. Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur vetë Enca, producent Big Deal, ndërsa videoja është punuar nga “Pro Video”. Më poshtë mund ta dëgjoni “Rendez Vous” nga Enca Haxhia.

Read More

Kur Enca ‘çmend’ ndjekësit me gjoksin bombastik

Enca Haxhia nuk ndalet së publikuari imazhe dhe video të llojllojshme në rrjete sociale. E tillë është edhe në videon e fundit kur filmon nga afër gjoksin bombastik e cila thjesht nuk lë vend as për imagjinatë, shkruan lajmi net. Nuk është hera e parë kur Enca bën provokime të tilla me ç’rast rrëmben edhe vëmendjen e të gjithëve. E ndjekur nga mbi një milion njerëz, Haxhia ka çmendur të gjithë me paraqitjen e radhës. “Kujt po i han”, është projekti i ri i publikuar nga ajo ku mund ta…

Read More

A do të rikthehet Skivi në grupin Skillz? Kjo është e vërteta

Ka filluar karrierën muzikore qysh në moshë të re. Skivi u bë i njohur për publikun qysh nga grupi ‘Skillz’ së bashku me Ledri Vulën por që tashmë nuk flasin, shkruan lajmi net. I ftuar në emisionin ‘Mirage’, që është prodhim i lajmi net, Skivi ka rrëfyer fillimin e karrierës, vështirësitë, paratë e fituara e deri tek grupi ‘BabaStars’. Kur pyetet për grupin Skillz se a do të rikthehet edhe njëherë Visari habit me përgjigjen interesante që jep, teksa zbulon edhe një detaj tjetër.

Read More