show bizi 

Edona Hasanaj publikon klipin e ri “Fjalet e zemres”(Video)

Këngtarja e njohur kosovare Edona Hasanaj ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Fjalet e zemres”. Shkruan Vizioni.Info Kënga flet për dashurinë, ndërsa klipi sjell disa skena mjaft interesante . Baladën me titull ‘ Fjalet e zemres ’ e cila erdhi së bashku me videoklip, mund ta ndegjoni/shikoni ne linkun e bashkangjitur më poshtë.

Lexo më shumë
show bizi 

FOTO/ Tifozja më seksi e Kombëtares ‘provokon’ nga Sardegna

Ajo është një nga vajzat më simpatike që ka hyrë në shtëpinë e spektaklit “Big Brother” dhe njëkohësisht tifoja më seksi e kombëtares shqiptare. Po flasim për modelen Rike Roçi, e cila vijon pushimet në Sardegna të Italisë. Nga ishulli i famshëm italian Rike poston herë pas here foto në profilin e saj në Instagram, ku nuk mungojnë as pëlqimet dhe komentet e shumta. 

Lexo më shumë
show bizi 

Edona Hasanaj paralajmëron klipin e ri përmes kësaj video

Edona Hasanaj përmes një video postimi në Instagram, ka bërë të ditur se kënga e saj e re do të publikohet shum shpejt, shkruan Vizioni.Info. Këtë njoftim ajo e bëri përmes një Video, në të cilën vjen e veshur me një vello. “Fjalët e zemrës ” titullohet kënga e re nga Edona Hasanaj, të cilën do ta sjell të shoqëruar edhe me videoklip./Vizioni.Info/

Lexo më shumë
show bizi 

Kejvinën e ze vapa, zbërthen pantallonat dhe…

Kejvina Kthella vijon të jetë provokuese me fotot që publikon në rrjetet sociale. Ish-velina e Xing ka publikuar foton e radhës në bikini por tani ajo ka ngritur provokimin në një shkallë më lart duke lënë hapur xhinset. Bukuroshja bionde është tejet aktive në rrjetet sociale dhe pavarësisht largimit nga ekrani shqiptar vijon të shtojë ndjekësit e saj. View this post on Instagram Kalimera 👅 A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on Jul 13, 2019 at 7:00am PDT

Lexo më shumë
show bizi 

Noga dhe Shqiprim Sylejmani publikojnë këngën “Dalena”

Këngëtarët Noga dhe Shqipërim Sylejmani kanë publikuar projektin e përbashkët muzikor. Kënga të cilën ata e promovuan sot titullohet “Dalena “ dhe është publikuar edhe me videoklip për të cilin ësht përkujdesur “Three Creative”. Tekstin e Këngës e ka shkruar Simbol ndërsa për muzikën është përkujdesur AVAH Music. Ky është edhe projekti i parë i Nogës pas nje pauze një vjeçare. /Vizioni.info/

Lexo më shumë
show bizi 

Kim “zemëron” 143 milionë ndjekësit, shumë rrallë me foto sensuale

Kim Kardashian duket se kohëve të fundit llogarinë e Instagram po e përdor për reklama produktesh apo veshjesh nga të cilat fiton të ardhura. Kjo gjë ka bërë që të postojë më rrallë nga jeta e përditshme, veçanërisht ekspozimin e trupit të kuruar me forma perfekte. Pas disa mungesave të theksuara të fotove sensuale, së fundmi në profilin e Instagram i gjen dy prej tyre teksa Kim shijon pushimet nën rrezet e diellit. Kaq rrallë sa po ekspozohet, duket se po i zemëron 143 milionë ndjekësit.

Lexo më shumë
show bizi 

Arrestohet producenti i Wolf of Wall Street

Riza Aziz, producent i filmave në Hollywood, është arrestuar në Malajzi nën dyshimin për pastrim parash. Aziz është producenti i filmit “Wolf of Wall Street”, ku aktor protagonist ka qenë Leonardo DiCaprio. Prokurorët në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë akuzuar kompaninë e prodhimit të Riza Aziz për shpërdorim të parave të një fondi shtetëror miliarda Dollarësh për të financuar filmin. Mamaja e Aziz dhe njerku i tij, ish-Kryeministri malajzian Najib Razak, janë të dy të akuzuar për korrupsion. Kryetarja e Agjencisë Antikorrupsion në Malajzi, Latheefa Koya, tha se Riza…

Lexo më shumë
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial