1. Home
  2. SHOWBIZ

Kategori: SHOWBIZ

Frizerja ja nxjerr këtë foto private Tunes

Frizerja ja nxjerr këtë foto private Tunes

Altuna Sejdiu-Tuna, është emër me nam në muzikën moderne shqiptare. Këngëtare festivalesh, e dëshmuar në skena të mëdha, por edhe eksperte hitesh, siç i do tregu komercial, shkruan “Kosovarja”. Me pak fjalë, Tuna, është universale…

Read More
PAS VDEKJES SË KOBE BRYANT, KY ËSHTË REAGIMI PREKËS NGA LEDRI VULA

PAS VDEKJES SË KOBE BRYANT, KY ËSHTË REAGIMI PREKËS NGA LEDRI VULA

Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula, ka reaguar përmes rrjeteve sociale për vdekjen e legjendës së basketbollit, Kobe Bryant. Vula, që dikur ishte ish-basketbollist i RTV21 dhe nënkryetar te klubi i basketbollit Sigal Prishtina, ka…

Read More
Morena Taraku pozon gjysmë e zhveshur në kafaz me një tigër

Morena Taraku pozon gjysmë e zhveshur në kafaz me një tigër

Morena Taraku kishte vizituar një kopsht zoologjik gjatë qëndrimit të saj në Tajlandë. Morena Taraku ka kaluar disa ditë pushimi në ishujt e bukur të Tajlandës, prej nga ka qëndruar në kontakt me fansat e…

Read More
“Masturbimi” i hapi dyert e kinemasë, historia e Arjola Demirit nga divorci tek “martesa” me Ermal Mamaqin

“Masturbimi” i hapi dyert e kinemasë, historia e Arjola Demirit nga divorci tek “martesa” me Ermal Mamaqin

Aktorja 34-vjeçare nga Tropoja, Arjola Demiri, e cila pasi la pas divorcin si nënë e tre fëmijëve, vendosi “të martohet” me Ermal Mamaqin, në filmin e tij “I love Tropoja”. Tropojania shtatlartë, e njohur si…

Read More
AKTORJA E NJOHUR KËRCËNOHET NGA I DASHURI NË MES TË RESTORANTIT: “AI DO MË VRASË”

AKTORJA E NJOHUR KËRCËNOHET NGA I DASHURI NË MES TË RESTORANTIT: “AI DO MË VRASË”

Aktorja e njohur turke, Ajshegyl Çinar është kthyer në qendër të mediave turke ditën e sotme. Kjo pas një zënke që ka pasur me të dashurin e saj në një restorant. Situata është rënduar dhe…

Read More
Kështu se kap asnjë logjikë! Tayna& Mozzik më shumë klikime se një këngë e Eminem në Youtube?

Kështu se kap asnjë logjikë! Tayna& Mozzik më shumë klikime se një këngë e Eminem në Youtube?

Tayna dhe Mozzik realizuan së fundi bashkëpunimin e tyre të këngës ‘Edhe ti’. Kjo këngë iu dedikua njerëzve ‘lakmitarë’, e më së shumti atyre që lakmia u ndikon që të ndahen edhe nga njerëzit që…

Read More
Befasi nga Ledri Vula

Befasi nga Ledri Vula

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, tash e një kohë ka nisur punën për projekte të reja, më saktësisht për një album të ri. Në kuadër të kësaj, ai tashmë e ka paralajmëruar edhe këngën…

Read More
Beyonce me fustan të Valdrin Sahitit, ky është reagimi i Elvana Gjatës

Beyonce me fustan të Valdrin Sahitit, ky është reagimi i Elvana Gjatës

Këngëtarja e famshme botërore, Beyonce, ka shkëlqyer me fustanin e dizajnerit kosovar, Valdrin Sahiti. E për këtë sukses të mikut të saj, ka reaguar këngëtarja Elvana Gjata. Elvana ka shpërndarë në InstaStory një foto të…

Read More
A nuk t’vjen marre me sha? – Ismaili flet për fjalorin eksplicit!

A nuk t’vjen marre me sha? – Ismaili flet për fjalorin eksplicit!

Aktorja shumë e dashur për publikun Shengyl Ismaili ishte protagonist në “Kutia e pyetjeve” ku dha përgjigje shumë të sinqerta në pyetjet që i keni dërguar ju në llogarinë e emisionit në Instagram. Më së…

Read More
Labi fjalët e fundit për Bleron e Getinjon!

Labi fjalët e fundit për Bleron e Getinjon!

Nuk janë bërë akoma një javë nga deklarata bombastike e Labinot Tahirit në “Sing my song” e cila bëri xhiron e medias. Fjala është për anulimin e klipit “Le t’kallet kjo dynja” e cila sipas…

Read More