“Çdo ditë është e bukur në një vend tjetër”, Usta nuk i ndal shëtitjet me Gentën

Usta dhe Genta nuk po i ndalin shëtitjet.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli po e shijon lidhjen e dashurisë me Usta, shkruan lajmi.net.

Dyshja shihet që së bashku po kalojnë çaste të këndshme dhe po vizitojnë vende të ndryshme të botës.

Tani duket se ndodhen në Gjermani dhe Usta pranë një postimi në Instagram la të kuptohet se dyshja kanë dëshirë të ndërrojnë vend.

“Çdo ditë është e bukur në një vend tjetër”, u shpreh ai./Lajmi.net/

Fitore H

Read Previous

Mjeku shqiptar, thirrje të rinjve: Shmangni grumbullimet në plazhe e bare, po rrezikoni veten dhe të afërmit tuaj

Read Next

Kosovarët drejt bregdetit shqiptar, ekipet mjekësore në kufi e kanë të pamundur të kontrollojnë të gjithë udhëtarët për Covid-19!


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0