Enca e mrekullueshme me pozat me bikini nga deti

Enca Haxhia asnjëherë nuk heziton të ngacmojë imagjinatën me fotografitë që i shpërndan në rrjetet sociale.

Këngëtarja të njëjtën gjë e bën edhe në skenat e videoklipeve muzikore, porse imazhet që i shpërndan në Instagram marrin pëlqimin e fansave të saj të shumtë.

Në profilin e saj në këtë rrjet social, ku numëron mbi 2.3 milionë ndjekës, Enca i ka shpërndarë disa fotografi ngacmuese të realizuara në det.

(Foto: Instagram/enca)

Në përshkrimin e fotografive, ajo e ka zgjedhur një varg nga kënga më e re, me titull “Break Down”

Dueti me Don Xhonin ka rezultuar mjaft i suksesshëm dhe numëron afro tre milionë shikime në YouTube katër ditë pas publikimit.

(Foto: Instagram/enca)

(Foto: Instagram/enca)

(Foto: Instagram/enca)

Ardian H

Read Previous

Me humbjen e parë në MMA – Conor McGregor kishte shpërthyer në lot në oktogon

Read Next

Mungojnë barnat esenciale anti-covid